Kto mówi nierozważnie, rani jak miecz; lecz język mędrców leczy. Prz 12,18
strona głównaczytelniaaudiotekao nasnasze stronypoleć nas
użytkownik
Login:   Hasło:    Zapamiętaj      
 
  Duszpasterze

Iwona HoleksaIwona Holeksa duszpasterz on-line, moderator forum Defragmentacja
teolog ewangelicki i duszpasterz internetowy, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, pracuje w ośrodku i poradni leczenia uzależnień oraz Centrum Misji i Ewangelizacji, ma za sobą roczny staż w e-Poradni Psychologicznej 116 123, ukończyła studium terapii uzależnień, studia poradnictwa i interwencji kryzysowej, szkolenie przeciwdziałania przemocy oraz kurs duszpasterski I stopnia; zajmuje się portalem i forum Defragmentacja, prowadzi dyżury duszpasterskie. Kontakt: iwona_holeksa@wp.pl.
ks. Grzegorz Brudny duszpasterz on-line
duchowny, teolog ewangelicki, ukończył kurs duszpasterski I stopnia, obecnie szkoli się na kursie dla zaawansowanych, pełni służbę duszpasterską w Parafii w Cieszynie.
Mirosław Czyżks. Mirosław Czyż duszpasterz on-line, moderator forum pomocy
duchowny, pełni służbę duszpasterską w parafii w Skoczowie, zaangażowany w pracę z młodzieżą na terenie Śląska Cieszyńskiego.
Mariola i Roman FengerMariola i Roman Fengerowie moderatorzy forum pomocy
Roman jest kierownikiem Duszpasterstwa Dorosłych Centrum Misji i Ewangelizacji, Mariola specjalizuje się w pracy wśród kobiet. Oboje ukończyli zaawansowany kurs duszpasterski, są członkami Towarzystwa Poradnictwa i Psychologii Pastoralnej w Polsce. Zajmują się poradnictwem psychologiczno-pastoralnym. Prowadzą bloga dorosli.blogspot.com. Są małżeństwem od ponad 25 lat, mają dwie dorosłe córki. Mieszkają w Tychach i tam, a także w Cieszynie, można umówić się z nimi na spotkanie. Kontakt: roman.fenger@cme.org.pl, mariola.fenger@cme.org.pl
.
Marek Michalikks. Marek Michalik duszpasterz on-line
duchowny, jest duszpasterzem młodzieży Diecezji Cieszyńskiej, pełni służbę duszpasterską w Wiśle.
Marek  Jerzy Uglorzks. prof. Marek Jerzy Uglorz duszpasterz on-line
duchowny, dr hab. teologii ewangelickiej, ekumenista, członek Synodu Kościoła (przewodniczący komisji ds. pastoralnych oraz sekretarz komisji ds. teologii i konfesji), przez 14 lat pracował w Kościele jako duchowny, w latach 1996-2004 był proboszczem Parafii w Brennej, obecnie jest pracownikiem naukowym ChAT, adiunktem w Katedrze Wiedzy Nowotestamentowej i Języka Greckiego oraz wykładowcą na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.
Beata Wolfram doradca psychologiczny on-line
psycholog, od 15 lat pracuje z ludźmi, zajmuje się pomocą indywidualną i pracą z rodziną, prowadzi Punkt Konsultacyjny przy Biurze Diakonii Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Warszawie, dostępna przez 7 dni w tygodniu pod nr tel. 0 510 068 146.

 
rozmowa
forum pomocy
punkty pomocy
duszpasterze
forum DFE
czat
nabożeństwa
kontakt
 
© 2006-2010 Centrum Misji i Ewangelizacji oraz Parafia Ewangelicko-Augsburska w Starym Bielsku
 
Powered by F3Site